Type Here to Get Search Results !

LIST


Alan Ürünler | Firmalar | Kişiler Kategori Partner Referanslar Bilgiler
ERP ERPNext | ODOO

acik kaynak açık kaynak acikkaynak ücretsiz free erp isservisleri ahmetkucuk erpyazılım

İŞ Servisleri
Açık Kaynak

zzz

Ahmet Küçük(IT Head)

zzz

RPA Turkcell RPA

erp yerli yazılım otomasyon erkanozkan

DX
İş Otomasyonu

zzz

Teknosol
Erkan Özkan(IT Head)

zzz

ERP YAZEVİ-AVAKOZA(Yerli) | IFS | Canias | Uyumsoft(Yerli) | Workcube(Yerli) |

acik kaynak açık kaynak acikkaynak ücretsiz free erp isservisleri erpyazılım

İŞ Servisleri
Yazılımlar

zzz

zzz

Konfeksiyon Üretim Yönetim CoreTEX | GURU ES

yerli yazılım konfeksiyon bakiozdemir

MES - ERP(Konfeksiyon)
Yerli Yazılım

zzz

Baki Özdemir(ITMngr)

erpyazılım

CoreTEX Konfeksiyon Üretim Yönetim Sistemi, tekstil sektöründe hazır giyim üretimi yapan firmalar için geliştirilen bir yazılımdır. Günümüzde rekabet koşulları nedeniyle, üretici firmalar üretimlerini daha iyi bir takip edebilecekleri bir sistem ile beraber genel gider ve finansman yönetimlerini içine alan, bütünleşik bir şirket yönetiminin kurulmasına ve geliştirilmesine ihtiyaç duymaktadırlar.

Bu bakış açısıyla firmaya özel bir yönetim sistemi geliştirilmekte uygulanması sağlanmaktadır.

ÖN MALİYET
Model ön maliyeti, hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanabilmektedir. Hızın önem taşıdığı günümüzde, fiyatın en kısa sürede verilmesi, sistem fiyatlandırma için büyük avantaj ve katkı sağlamaktadır. Ön maliyet, yetkiler içerisinde satın alma ve üretim aşamalarında kontrol sağlayıcı bir fonksiyon olarak kullanılmaktadır.

NUMUNE HAZIRLAMA VE MODELHANE
Model iş emri hazırlanabilmekte, numune için kumaş ve aksesuar satın almaları yapılabilmektedir. Modelhane iş programı takip edilebilmektedir. Modelhanenin genel maliyeti ve numune maliyetleri hesaplanabilmektedir.

MÜŞTERİ SİPARİŞİ (ORDER) YÖNETİMİ
Müşteri siparişinin gelişi ve tüm birimlere dağıtılması sistem üzerinden yapılabilmektedir. Planlama, Satın alma ve Üretim aşamalarında siparişe ait tüm bilgiler sistem üzerinden izlenebilmektedir. Müşteri siparişinin gelişi ve devamı aşamalarında müşteri ilişkileri çok büyük önem taşıdığına göre kurulan sistem ile müşteri ilişkileri kolay bir şekilde yönetilebilmektedir. Gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimi sağlanabilmektedir.

XDR CUEBA

siber siberguvenlik ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark cyber yerli yazılım yerliyazılım

Siber Güvenlik
Yerli Yazılım

zzz

CUeBA; kullanıcı

CUeBA; kullanıcı davranış ve varlık analizlerini tamamen yapay zeka yöntemleri kullanarak yapabilen bir üründür. CUeBA aynı zamanda sunucular, uygulamalar ve cihazlar gibi varlıkların davranışlarını da analiz edebilir.

Bu davranış anomalileri denetimli (supervised learning) ve denetimsiz öğrenme (unsupervised learning) teknikleri kullanılarak gerçekleştirilir. Kurumlarda iç ve dış tehditler için derin bir görünürlük sağlar. SIEM, DLP, EDR ve EPP gibi ürünler ile entegre çalışarak anomalilerin tespit edilmesini hızlandırır.

SOAR SOAIR

siber siberguvenlik ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark cyber yerli yazılım yerliyazılım soar

Siber Güvenlik
Yerli Yazılım

zzz

CRYPTTECH SO-AI-R

CRYPTTECH SO-AI-R ürünü kurumlarda oluşan vakalar (incident) ile ilgili süreci yönetmek, cevap ve karar vermek için dinamik ve esnek bir alt yapı sunmaktadır. Nerdeyse tüm güvenlik ürünleri ile entegre çalışır.

Entegre olmadığı sistemler için esnek bir entegrasyon ve API katmanı sağlar. Kendi üzerinde gelişmiş bir iş akışı sistemi ve yine kendi üzerinde yer alan yapay zeka sistemi ile benzersiz bir vaka ve tepki yönetimi imkanı sunar.

HOTSPOT CRYPTOSPOT

siber siberguvenlik ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark cyber yerli yazılım yerliyazılım hotspot

Siber Güvenlik
Yerli Yazılım

zzz

Size Özel Hotspot Çözümü

Size Özel Hotspot Çözümü CRYPTOSPOT, kablolu veya kablosuz internet erişimini misafir ve müşterilerilerinize sunmanıza yardımcı olan bir ağ geçidi yazılımıdır.

CRYPTOSPOT'u kullanarak ziyaretçiler, müşteriler veya çalışanlarınızı güvenli, hızlı ve kolay internet erişimi için yetkilendirebilirsiniz.

CRYPTOSPOT, ağınıza sadece güvenilir ödemeli veya ücretsiz erişim sağlamakla kalmayarak, size faturalandırma, istatistiki bilgi raporlama ve veri saklama imkanı verir. Ağa bağlanıldığında karşılama sayfası ile kullanıcının yetkilendirilmesi sağlanır. SMS, AD (Active Directory), TC Kimlik, Web Servis, Sosyal Medya, Rest API, Sponsor Mail, Otel - Ziyaretçi Programları ve Ön büro Yazılımları ile entegre olabilmektedir.

CRYPTOSPOT’un esnek mimarisi küçük şirketlerdeki iç Wi-Fi altyapısına ve büyük işletmelerdeki karmaşık topolojilere uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Kafeler, kütüphaneler, restoranlar, alışveriş merkezleri, havalimanları, toplu taşıma / belediye açık alanları ve hastaneler gibi kamusal alanlara uygun bir internet erişim ortamı sağlar. Bu sebeple, herhangi bir kuruluş, misafir ve müşterilerine ağlarını güvenlik tehlikelerine maruz bırakmaksızın uygun bir Wi-Fi veya LAN ağı erişimi sunabilmektedir.

Zafiyet Taraması UNITMON

siber siberguvenlik ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark cyber yerli yazılım yerliyazılım

Siber Güvenlik
Yerli Yazılım

zzz

Zaafiyet İzleme, Yönetme, Orkestrasyon.

Güvenlik zafiyetlerinin tespiti, tehditlerle karşı karşıya olan her kuruluşta, IT sisteminin güvenliğinin etkin bir şekilde idamesinde en kritik rolü oynamaktadır. UNITMON, web tabanlı bir izleme aracı olup size sadece web sitenizin anında denetlenmesi imkanını vermekle kalmayarak, ağ zafiyetlerinizi araştırma ve bir arayüz üzerinden ağ bileşenlerinizin performansını kontrol etme olanaklarını da sağlar. Web içeriklerinizin, DNS ve IP sunucunuzun güvenliği hakkında istihbarat sağlayarak bakım maliyetlerini ve IT altyapısının kilit noktalarında kritik arıza risklerini de asgariye indirir.

Zafiyet İzleme ve Analiz özelliği, ağ cihazları, sunucular ve uygulamalarda zafiyetlerin taranması, zafiyetleri gidermek için çözümler sunan özelleştirilebilir zafiyet değerlendirme raporlarının oluşturulması UNITMON’un merkezden zafiyet yönetiminin ana özellikleridir.

UNITMON’un Siber İstihbarat Servisleri İzleme özelliği; kurum IP’lerinin, alan adlarının, kimliklerinin herhangi bir kara listeye girip girmediğini kontrol eder. UNITMON, yöneticilerin IT altyapısı üzerindeki neredeyse tüm ağ cihazlarını, kullanımı kolay bir web tabanlı panel üzerinden izlemelerine, performanslarını ileri grafiklerle görselleştirmelerine imkan verir.

SIEM SİBERGÖZ

siber siberguvenlik ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark cyber yerli yazılım yerliyazılım

Siber Güvenlik
Yerli Yazılım

zzz

Yeni Nesil SIEM. Büyük ölçekli kurumlara ve Veri Merkezlerine (MSSP) uygun olarak geliştirildi.

Askeri standartlara göre geliştirilmiş ve uyarlanmıştır.
SiberGöz; Yapay zeka kabiliyetleri eklenmiş yeni nesil bir SIEM (Güvenlik Bilgi ve Olay Yönetim Sistemi/ Security Information and Event Management) ürünüdür. Büyük ölçekli kurumlara ve Veri Merkezlerine (MSSP) uygun olarak geliştirilen SiberGöz yetenekleri; Dağıtık (Distributed) mimari üzerinde, yatay ve dikey büyümeye imkan vermektedir.

Kullanıcı davranış ve varlık analizlerini, yapay zeka yöntemleri kullanarak yapma kabiliyetine sahiptir. Kurumlarda oluşan vakalar (incident) ile ilgili süreci yönetmek, cevap ve karar vermek için dinamik ve esnek bir alt yapı sunmaktadır. Çeşitli log kaynaklarından, farklı noktalardan log toplayabilme ve bu logları siber istihbarat verileri ile ilişkilendirerek analiz etme özelliğine �sahiptir. Hafızada çalışan bir patentli korelasyon motoru ile gerçek zamanlı ilişkilendirme yapabilmektedir.

SIEM CRYPTOSIM

siber siberguvenlik ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark cyber yerli yazılım yerliyazılım LOG siem

Siber Güvenlik
Yerli Yazılım

zzz

CRYPTTECH, kendi geliştirdiği güçlü korelasyon sistemi ile SIEM ürünü için benzersiz bellekte (in-memory) korelasyon özelliği

Kullandığımız kişisel cihazlardan, devletlerin kritik alt yapılarına kadar her segmentte dijitalleşen dünyada siber tehditlerin ne kadar önemli olduğu ve siber güvenliğin hayatımızın her alanında olması gerektiği bilinci gün geçtikte daha da yerleşiyor.

Küresel çapta yaşanan büyük saldırılar siber tehditlere karşı önlem almanın ve bu alanda yatırımları arttırmanın önemini açıkça ortaya koymuştur.

CRYPTTECH, gittikçe karmaşıklaşan Siber Güvenlik Dünyası'nda yeni, yenilikçi ve yerli teknoloji ve ürünler geliştirme misyonu ile hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. CRYPTTECH, kendi geliştirdiği güçlü korelasyon sistemi ile SIEM ürünü için benzersiz bellekte (in-memory) korelasyon özelliği sağlamaktadır.

CRYPTOSIM, tüm logları toplayarak otomatik olarak ilişkilendirir, davranış farklarını ve anormallikleri algılar. APT adı verilen gelişmiş kalıcı tehditleri yakalayabilir.

CRYPTTECH, kendi geliştirdiği NoSQL yapısı ile SIEM ürünü için yüksek performans değerlerine ulaşmaktadır. CRYPTOSIM, Kural ve Makine öğrenmesi yöntemleriyle çalışan benzersiz korelasyon özellikleri ile tehditlerin algılanması için en stratejik ürünlerden biri haline gelmiştir.

EDR CYBERDROID

siber siberguvenlik ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark cyber yerli yazılım yerliyazılım xdr edr ndr

Siber Güvenlik
Yerli Yazılım

zzz

Günümüzde zararlı yazılım ve tehdit çeşitliliği

Günümüzde zararlı yazılım ve tehdit çeşitliliği üstel olarak artmaktadır. Zararlı yazılım ve tehdit çeşidi artışının yıllık 8 milyonu geçtiği tahmin edilmektedir. Özellikle siber güvenlik ve bilgi sistemlerinin idame ettirilmesinde SIBERDROID’lerin (CYBERDROID®) çok önemli işlev potansiyelleri bulunmaktadır. Tehdit ve zararlılara karşı siber güvenlik altyapılarında, ağ üzerine cihaz ve farklı kademelerde güvenlik yazılımları konulmasından başlanan gelişim süreci güvenlik operasyonları merkezi (SOC) kurulmasına kadar varmıştır. Ancak tehdit ve içeriklerindeki değişkenliğe teşhis konulması ve farklı durumlara göre en iyi stratejilerin belirlenmesi halen yoğun siber güvenlik uzmanlığı ile sürdürülmektedir.

Yapay zeka teknolojisi ilerledikçe, bilgisayarların yoğun bilişsel fonksiyonları içeren otonom hizmetleri verme olanağı artmaktadır. SİBERDROİD’ler, yüksek bilişsel işlevleri ile artan tehdit ve zararlı çeşitliliğine karşın önemli bir araç olarak ortaya çıkmıştır. Mobil cihazların yanı sıra nesnelerin interneti (IoT) uygulamalarının da yaygınlaştığı bir dönemdeyiz. Dünya’da internete bağlı cihaz sayısı 20 milyarı geçmiştir ve hızla da artmaya devam etmektedir. Siber güvenlik araştırmaları, ihtiyacın geçmişte tahmin edilenden çok yukarıda olduğunu ve bu durumun çok sayıda teşhis edilememiş soruna yol açtığını, bilgi güvenliğinden sistem işletim kusurlarına kadar etkilerinin sonradan kısmen anlaşılabildiğini ortaya koymuştur. Siber uzayda insansı bilişsel fonksiyonları ile SİBERDROİD’lerin, siber güvenlik için kullanımı gelişen ihtiyacın karşılanmasında stratejik bir hamledir. CRYPTTECH Dünya’da insansı bilişsel fonksiyonları ile SİBERDROİD kullanımını ortaya koyan ilk siber güvenlik şirketidir. Geleceğin siber savunma sistemlerinde de SİBERDROİD kullanımının kaçınılmaz olduğu düşünülmektedir.

SİBERDROİD’ler geleneksel makine öğrenmesi yöntemlerinden farklı olarak, insansı davranış ve kabiliyetlere yaklaştıran dört temel özelliğe sahiptirler. İnsanlar gibi duyargaları (sensor) ile algılama arasında kortikal ağları bulunmaktadır. Bu ağlar insandakine benzetimle nöromorfik hesaplamaya dayalı veriden bilgiye dönüşümü ve normalden farklılaşan özelliklerin başarıyla belirlenmesini sağlar. Diğer önemli özelliklerinden bir diğeri, farklı duyarga kortekslerinden geçen kodlanmış bilgiye füzyon ile durum farkındalığı kazandırılabilmesidir. Bu insansı davranış yeteneklerinin makinelere kazandırılmasında çok önemli bir aşamadır. Duyarga kortekslerinin bağlamsal kortikal ağlarla ardışık olarak kodlanması durum farkındalığını sağlamaktadır.

SİBERDROİD’ler gelecekte ayrık kutu yapısındaki sabit ağ güvenliği cihazlarına uyarlanabileceği gibi ulaşım sistemleri, otonom araçlar gibi hareketli kritik alt yapılarda da kullanılabilecektir. Nöromorfik bilgi işlemin gelişimi ile siber güvenlikte yüksek enerji verimliliği de sağlayacaklardır. Nöromorfik işlemcilerin ilk örnekleri, ilk internet ağını kuran DARPA tarafından savaş uçaklarında hedef takip uygulamasında başarıyla uygulanmıştır. Özellikle yapay sinir ağları ile gelişen makine öğrenmesi, 2010 yılı sonrasında konvolüsyonel sinir ağları ile ivme kazanmış ve 2015 sonrasında da ticarileşme hızını arttırmıştır. Bu gelişim sürecinde SİBERDROİD’lerin bağlam farkındalığı ile çıkartım yaparak karar verebilme ve başarımı sınayarak paylaşabilmeleri özellikle siber güvenlik ve siber savunmada önemli üstünlük sağlayacaktır. Yapay zekanın nöromorfizm ile paralelleşen düşük güç tüketimli yapılar üzerine geçecek yol haritasındaki uygulamalarında da SİBERDROİD’ler bu üstünlüklerini artarak sürdürecektir.

LOG-5651 CRYPTLOG

siber siberguvenlik ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark cyber yerli yazılım yerliyazılım 5651 LOG

Siber Güvenlik
Yerli Yazılım

zzz

Güçlü İnkar Edilemezlik

Güçlü İnkar Edilemezlik.
İşletmelerin önemli ihtiyaçlarından birisi de, bünyelerindeki BT sistemlerinin loglarını toplayarak yasal mevzuatı ve sektör standartlarını karşılayacak şekilde analiz eden uygun bir log yönetim sistemidir. CRYPTOLOG, sadece devlet ve sektör uygunluk şartlarını karşılamakla kalmayarak log verileri üzerinde bünyelerindeki BT sistemlerinin ihtiyaç ve büyüklüğüne uyarlanabilen birleşik ve kullanımı kolay arama, analiz ve korelasyon seçenekleri sunar. Entegre bir ağ izleme platformuyla CRYPTOLOG, log verilerinden potansiyel güvenlik tehditlerinin tespitini ve adli araştırmaların yapılmasını kolaylaştırır.

CRYPTOLOG, bir yandan mevzuat uygunluğunu karşılamanıza yardımcı olurken diğer yandan da çeşitlilik arzeden BT ortamlarındaki güvenlik risklerinizi azaltan maliyet etkin bir entegre log yönetim sistemidir. Hızlı ve güçlü motorlarıyla CRYPTOLOG geniş bir yelpazedeki log ve olayları bir araya getirerek size tüm ağ faaliyetlerinin kapsamlı bir görünüşünü verebilen özelleştirilebilir bir panel sunar. Olayları gruplandırır ve sınıflandırır, adli araştırmalar veya anormallik tespiti gibi daha detaylı analizlerde işe yarar bilgiler oluşturur.

CRYPTOLOG, motor fonksiyonlarının inkar edilemezlik özellikleri sebebiyle saldırıların kaynağının güvenle izlenebildiği durumlarda tüm logları birleştirir ve zaman damgası koyar. CRYPTOLOG log saklama yönetmeliklerine, uluslar arası inkar edilemezlik standartlarına, SPK yönetmeliklerine, BDDK ilkeler tebliğine, 27001 gibi standartlara ve 5651 no’lu yasaya uygundur.

DX Mentor
Serdar Kayaoğlu (CIOGrup) BT Danışman
IT Yönetimi

zzz

cloud bulut yazılım yabancı yazılım team takım collobaration birlikte dx dijital dönüşüm donusum cio holding serdarkayaoglu dxmentor

Referans Yaz

zzz

RPA UiPath | AutomationAnywhere | Robusta

automation otomasyon rpa isotomasyonu

DX
İş Otomasyonu

zzz

zzz

Proje Yönetimi
JİRA (Atlassian)

saas cloud bulut yazılım yabancı yazılım team takım collobaration birlikte ahmetkucuk

Süreç Yönetimi
Yazılım

zzz

Ahmet Küçük(IT Head)

10 Kullanıcı için Ücretsiz

10 Kullanıcı için Ücretsiz
Mülk Yönetimi
MülkTakibi (Web)

saas cloud bulut yazılım yerli yazılım mülk mulk real estate gayrimenkul kira sözleşme mustafameral

Proptech
Yazılım-SaaS

zzz

Mustafa Meral(CIO)

zzz

CrediTech
Kredi Süreç Yönetimi
SmartyFin

yerli yazılım Yıldız Teknopark ytu teknopark yerli yazılım smartera creditech banktech fintech finans kreditek

Fintech
Yerli Yazılım

zzz

zzz

Kredi Süreç Yönetimi.

Kredi Süreç Yönetimi.
ERP(KOBİ)
Bayi-İş Yönetimi)
Smarty360

yerli yazılım Yıldız Teknopark ytu teknopark yerli yazılım smartera raporlama bayi yönetimi erpyazılım saas bulut

İş Servisleri
Yerli Yazılım

zzz

zzz

3 Ay Ücretsiz Deneme.

3 Ay Ücretsiz Deneme.
İş Zekası
Raporlama
Smartycube

yerli yazılım Yıldız Teknopark ytu teknopark yerli yazılım smartera raporlama bi business intelligence iszekasi iş zekası

İş Servisleri
Yerli Yazılım

zzz

zzz

3 Ay Ücretsiz Deneme.

3 Ay Ücretsiz Deneme.
ITSM
Envanter Yönetini
DeskPlus(Yerli) | MS AX Geliştirme | Snipe-IT(Açık Kaynak) | ServiceNow(Ücretli) |

ITSM ve yazılım açık kaynak acikkaynakyerli

ITSM
Yazılımlar

zzz

zzz

CIOGrup.

CIOGrup : Deskplus itsm ve envanter olarak kullanıyoruz çok kompleks değil ama işimizi görüyor zimmet formu da var. Yerli uygulama. Ek olarak sözleşme yönetimi de var o da basit ama uyarı vb atabiliyor. İtsm ticket açarken kişideki envanteri seçme de var.

CIOGrup : Kendimiz AX üzerinde yazdık. Onu kullanıyoruz.

CIOGrup : Ücretli için ise servicenow'un IT asset management ürünü kullanılabilir

Snipe-IT Yükleme : https://snipe-it.readme.io/docs/installation

ITSM
HelpDesk Yazılımı
SmartyDesk

ITSM ve Ticket sistemi yerli yazılım Yıldız Teknopark ytu teknopark yerli yazılım smartera

ITSM
Yerli Yazılım

zzz

zzz

3 Ay Ücretsiz Deneme.

3 Ay Ücretsiz Deneme.
ITSM
HelpDesk Yazılımı
Manage Engine ServiceDesk

acik kaynak açık kaynak acikkaynak Ücretsiz ITSM ve Ticket sistemi ahmetkucuk

ITSM
Üretsiz Opsiyonlu

zzz

Ahmet Küçük(IT Head)

5 teknisyene kadar ücretsiz AD authentication

5 teknisyene kadar ücretsiz AD authentication
ITSM
Servicecore

ITSM ve Ticket sistemi alpertunga

ITSM
Yazılım

zzz

Alp Ertunga(CIO)

zzz

Eğitim Yönetimi-LMS Moodle

acik kaynak açık kaynak acikkaynak Ücretsiz LMS ve eğitim yönetim leventsandallioglu

LMS
Açık Kaynak

zzz

Levent Sandallıoğlu(IT Mng)

zzz

ITSM Ticket GLPI | HESK

acik kaynak açık kaynak acikkaynak Ücretsiz ITSM ve Ticket sistemi

ITSM
Açık Kaynak

zzz

zzz

Veri Görselleştirme GRAFANA

acik kaynak açık kaynak acikkaynak ücretsiz free veri data analitik isservisleri

İŞ Servisleri
Açık Kaynak

zzz

zzz

Uzak Bağlantı Mesh Central(Açık Kaynak) | Comodo | Teamviewer | AnyDesk

acik kaynak açık kaynak acikkaynak Ücretsiz

Network-Sistem

zzz

zzz

Mail Sunucu ZIMBRA

acik kaynak açık kaynak network sistem e-mail email sunucu acikkaynak isservisleri iletisim ahmetkucuk

İletişim
Açık Kaynak

zzz

Ahmet Küçük(IT Head)

CIOGrup Soru: Arkadaşlar

CIOGrup Soru: Arkadaşlar zimbra deneyimleyen oldumu aranızda? Maliyetlerden dolayı zimbra geçişi düşünüyorum..

Ahmet Küçük Yanıtı: Destek,güvenlik,altyapı, kapasite konuları iyi takip edilecekse zimbra iyi Özellikle güvenlik konusu çok önemli yoksa Ip blackliste düşüp kurtulmama durumu var

IT Monitor Zabbix | LibreNMS | PRTG

acik kaynak açık kaynak network sistem acikkaynak

Network-Sistem
Açık Kaynak

zzz

zzz

Müzik Arası Romanya-Yalnız Çoban | Azerbaycan Şarkısı | İran Şakısı |Leonard Cohen |

cep cihaz tamir cep tamir tamir apple tamir

Sosyal

zzz

zzz

Mobil Cihaz Tamir Ouno Teknik(Ataşehir) | Rüzgar Tek.(Perpa) | Teknofix |

cep cihaz tamir cep tamir tamir apple tamir

Tamir

zzz

zzz

E-TİCARET Sistemi Ideasoft | ikas | Ticimax | Tsoft |

ecommerce eticaret e-ticaret satış dx dijital isservisleri

İŞ Servisleri

zzz

zzz

TOPLU SMS NetGSM | Vodafone | Turkcell | Turatel |

telekom iletişim gsm sms iletisim

İletişim

zzz

zzz

FIREWALL Fortinet | Palo Alto | SOHO | Cisco | Ubiquiti | Watchguard | Sonicwall | Sophos | Check Point

siber siberguvenlik

Siber Güvenlik

zzz

zzz

DLP (Yerli) VATOS DLP

siber siberguvenlik ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark cyber yerli yazılım yerliyazılım

Siber Güvenlik
Yerli Yazılım

zzz

VATOS DLP Sistem Özellikleri

Veri Kaybı Önleme (DLP) Sistemi, hassas verilerin korunması için geliştirilmiş bir güvenlik yazılımıdır. Belirlenen kurum politikaları ile bilginin yetkisiz kişilerin eline geçmesi önlenmektedir. Veri ve sistem güvenliği açısından önemi ve yaygınlığı her geçen gün artmaktadır.

VATOS DLP Sistem Özellikleri:

· Takip edilen sistemlerin davranışı önleyici ve uyarıcı bir yaklaşım ile düzenlenebilmektedir.
· Uç noktalardaki sistem ve kullanıcı davranışlarını izler.
· Dosya ve resim gibi içerikler üzerindeki işlemleri tespit eder.
· İçeriklerin kritiklik seviyesinin tespiti için sınıflandırma özelliği vardır.
· İçerikleri metin olarak elde eder.
· Resim içeriklerde OCR ve ICR teknolojilerini kullanır.
· Gelişmiş makine öğrenmesi yöntemleri, dosyanın özellikleri, önceden belirlenen kritik kelime listeleri veya düzenli ifadelere göre sınıflandırma yapar.
· Sınıflandırma sonucunu, kurumsal politikalara göre değerlendirir ve gerekli aksiyonları alır.
· Tespit edilen tüm olayları ve alınan aksiyonları; raporlama, analiz ve sorgulama amaçlı kaydeder.
· VATOS DLP sistemi içinde, uç noktaları izleyen ajanlar ve merkezi yapıda çalışan servisler bulunmaktadır.​

DLP Forcepoint | Symantec | Cososys | Trellix | SolarWinds | SecureTrust | Check Point | Comodo | RSA NetWitness

siber siberguvenlik

Siber Güvenlik

zzz

zzz

ENDPOINT KORUMA-1 Trellix |Broadcom(Symantec) |Microsoft |Sophos |Trend Micro |SentinelOne

siber siberguvenlik

Siber Güvenlik

zzz

zzz

ENDPOINT KORUMA-2 CrowdStrike |ESET |Comodo |Cisco |FortiClient |Check Point |Bitdefender

siber siberguvenlik

Siber Güvenlik

zzz

zzz

İŞ SAĞLIĞI ve Güvenliği
AKYA(YTÜ Teknopark) | AKARE |
İŞ Servisleri

zzz

zzz

ÖDEME OTOMASYONU İyzico | Netahsilat |

işuygulamaları isservisleri

İŞ Servisleri

zzz

zzz

SAHA SATIŞ OTOMASYONU 3S

mustafakugu serdarkayaoglu acilimsoft açılımsoft ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark işuygulamaları isservisleri yerli yazılım

İŞ Servisleri
Yerli Yazılım

zzz

Serdar Kayaoğlu(CIO)

zzz

E-TİCARET B2B - B2C E-Ticaret Sistemi

mustafakugu serdarkayaoglu acilimsoft açılımsoft ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark işuygulamaları isservisleri yerli yazılım eticaret

İŞ Servisleri
Yerli Yazılım

zzz

zzz

zzz

MOBİL SAHA SATIŞ SDR Mobil

mustafakugu serdarkayaoglu acilimsoft açılımsoft ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark işuygulamaları isservisleri yerli yazılım

İŞ Servisleri
Yerli Yazılım

zzz

Serdar Kayaoğlu(CIO)

zzz

BAYİ AĞI YÖNETİMİ SDR Bys

mustafakugu serdarkayaoglu acilimsoft açılımsoft ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark işuygulamaları isservisleri yerli yazılım bayi yönetim erp

İŞ Servisleri
Yerli Yazılım

zzz

zzz

zzz

TİCARİ MUHASEBE SDR Ticari

mustafakugu serdarkayaoglu acilimsoft açılımsoft ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark işuygulamaları isservisleri yerli yazılım ticari muhsaebe erp

İŞ Servisleri
Yerli Yazılım

zzz

zzz

zzz

DEPO YÖNETİM SİSTEMİ SDR Dys

mustafakugu serdarkayaoglu acilimsoft açılımsoft ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark işuygulamaları isservisleri yerli yazılım warehouse depo yönetim sistemi erp

İŞ Servisleri
Yerli Yazılım

zzz

zzz

zzz

İŞ ZEKASI | RAPORLAMA SDR BI

iszekasi mustafakugu serdarkayaoglu acilimsoft açılımsoft ytu teknopark ytü teknopark yıldız teknopark işuygulamaları isservisleri yerli yazılım iş zekası raporlama erp

İŞ Servisleri
Yerli Yazılım

zzz

zzz

zzz

BÜTÇELEME YAZILIMI Livabudget (DataLiva)

ercanenoz mustafa yerli yazılım erpyazılım işuygulamaları erp finans ümraniye umraniye fintech fintek isservisleri bütçe yazılımı

İŞ Servisleri
Yerli Yazılım

zzz

Ercan Enöz(CIO)

Holdingler ve büyük üretici firmaların kullandığı Bütçeleme Yazılımı

Holdingler ve büyük üretici firmaların kullandığı Bütçeleme Yazılımı

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.